Lech Poznan żegna się z trzema piłkarzami, którzy przyczynili się do obrony mistrzowskiego tytułu. Timothy Ouma, Taofeek Ismaheel i Płamen Andreew nie zostaną wykupieni przez klub. Ouma, który był wypożyczony ze Slavią Praga, miał klauzulę wykupu, ale Lech Poznan nie zdecydował się jej aktywować. Ismaheel, który był wypożyczony z Górnika Zabrze, miał możliwość wykupu za 1,5 mln euro, ale Lech Poznan nie zdecydował się na to. Andreew, który był wypożyczony z Feyenoordu Rotterdam, otrzymał tylko jedną okazję do gry. Lech Poznan wykupił za to Luisa Palmę z Celtiku Glasgow za 4 miliony euro. Do klubu dołączyli także bramkarz Mateusz Lis oraz skrzydłowy Allahyar Sayyadmanesh. Lech Poznan celuje w historyczny awans do fazy ligowej Ligi Mistrzów. Timothy Ouma rozegrał 34 spotkania w barwach Lecha Poznan, w których zanotował jedną asystę, złapał sześć żółtych i jedną czerwoną kartkę. Taofeek Ismaheel wystąpił 34 razy, głównie pełniąc rolę rezerwowego. Płamen Andreew otrzymał tylko jedną okazję do gry. Lech Poznan jest przygotowany na możliwe odejścia z zespołu. Wciąż niejasna jest sytuacja kontraktowa Antonio Milicia, który nie rozpocznie przygotowań do nowego sezonu wraz z drużyną Nielsa Frederiksena.
Transfer
Lech Poznan żegna się z trzema piłkarzami
Lech Poznan pożegnał się z trzema piłkarzami: Timothym Oumą, Taofeekiem Ismaheelem i Płamenem Andreewem. Klub nie zdecydował się wykupić tych zawodników
Lech Poznan Hub