Lech Poznan w poniedziałek rozpocznie przygotowania do nowego sezonu Ekstraklasa. Kolejorz w oficjalnym komunikacie pożegnał trzech piłkarzy, którzy nie będą kontynuować kariery przy Bułgarskiej. Poprzedni sezon był udany dla podopiecznych Nielsa Frederiksena, którzy po raz drugi z rzędu wygrali Ekstraklasę. Poznaniacy wzmocnili się już przed startem kolejnych rozgrywek, do drużyny dołączyli Mateusz Lis i Allahyar Sayyadmanesh, a Luis Palma został wykupiony z Celticu. Z klubem pożegnali się Plamen Andriejew, Timothy Ouma i Taofeek Ismaheel, którzy przebywali w Lechu na zasadzie wypożyczeń i nie zostaną wykupieni. Andriejew wystąpił w jednym meczu Kolejorza, Ouma rozegrał 34 spotkań, notując jedną asystę, a Ismaheel zebrał 34 występy, cztery gole i cztery asysty. Lech rozpocznie nowy sezon 21 lipca, kiedy zagra z Aarhus w pierwszym meczu drugiej rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Nowy sezon obiecuje być ciekawy, a kibice Lecha Poznan mogą spodziewać się wielu emocji. Przygotowania do nowego sezonu już trwają, a trener Niels Frederiksen przygotowuje swoją drużynę do walki o najwyższe cele. Lech Poznan jest gotowy do nowych wyzwań i będzie walczyć o swoje miejsce w Ekstraklasie.
Transfer
Lech Poznan żegna trzech piłkarzy, przygotowania do nowego sezonu
Lech Poznan pożegnał trzech piłkarzy, którzy nie będą kontynuować kariery przy Bułgarskiej. Nowy sezon Ekstraklasa rozpocznie się 21 lipca
Lech Poznan Hub